CZSKEN

Oznámení nově jmenovaného Country Managera

je nám potěšením oznámit jmenování pana Pavla Pauličky novým Country Managerem společnosti DRILL B.S., spol.s r.o.a jejích dceřiných společností Pro-Temp spol.s r.o.a Protemp services spol.s r.o. Ve své pozici bude pan Paulička zodpovědný za řízení všech ekonomických a obchodních aktivit naší společnosti na Slovensku, a jako člen seniorního manažerského týmu skupiny bude úzce spolupracovat s Partnery a dalšími vedoucími zaměstnanci mateřské společnosti DRILL B.S. Přejeme panu Pavlovi mnoho úspěchů v jeho nové náročné pozici.

Pro-Temp Plus - Váš pomocník při hledání práce

Jsme pracovní agenturou a personálně-konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby v oblasti dočasného přidělování pracovníků i náboru zaměstnanců na nižší a střední pracovní pozice.

Pro-Temp Plus je členem DRILL Business Services Group

Volné pozice také na facebooku nebo linkedinu

Chcete mít aktuální informace o volných pracovních místech hned? Dejte nám like a sledujte nás na FACEBOOKU nebo na LINKEDINU a nic Vám neuteče.

Reference

Podívejte se jak nás hodnotí naši klienti.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K ELDP ZA ROK 2019

Pokud jste byli v roce 2019 zaměstnanci naší společnosti Pro-Temp Plus spol. s r.o. a PSSZ Vás obeslala dopisem, že za Vás nebyl odevzdán Evidenční list důchodového pojištění, obraťte se prosím na kontakt: Petra Sommerová, e-mail: petra_sommerova@protemp.cz.

Během nahrávání souboru s evidenčními listy za rok 2019 došlo k technické chybě a některé evidenční listy nebyly do systému PSSZ uloženy. Bohužel tato chyba byla objevena až nyní. Momentálně problém společně s PSSZ řešíme tak, aby všechny evidenční listy za rok 2019 byly do systému správně nahrány. Děkujeme za pochopení.

Zajímavosti

Prezentace pracovních příležitostí v Brně

Na Krajském úřadu práce v Brně se uskutečnila prezentace pracovních příležitostí. Během této prezentace byla představena naše agentura práce a její spolupráce se společností Nová Mosilana, jejíchž zástupce během prezentace představil jak společnost tak i pracovní příležitosti. Podívejte se na fotky z prezentace ZDE.