CZSKEN
Pracovní nabídky
Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

SKLADNÍK VE FARMACII

Chcete získat či máte zkušenosti ze skladu? Kontrola kompletnosti, manipulace s materiálem, práce v týmu a mnoho dalších činností by Vás bavila? Pak hledáme právě Vás na pozici SKLADNÍK VE FARMACII.


SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK.


SEŘIZOVAČ - MECHANIK

Nastavování / seřizování / montáž a údržba stroje Vám nedělá problém? Jste manuálně zručný a umíte si připravit linku předtím než se rozběhne? Láká Vás čisté a plně klimatizované prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač / mechanik výrobních linek ve farmacii (nepřetržitý provoz).


Operátor navažovny léků

Pro výrobní závod v Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


Operátor/ka farmaceutické výroby (až 33 000 Kč) PRAHA

Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme spolehlivé operátory/ky výroby do třísměnného provozu. Je na Vás spolehnutí, máte bystrý úsudek a šikovné ruce? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!!


Manipulant ve výrobě léků ( Farmacie - Praha)

Chcete své dovednosti dále rozvíjet a díky časové flexibilitě se dokážete přizpůsobit třísměnnému či nepřetržitému provozu? Pak práce u nás je ta správná volba! Přijďte k nám a staňte se součástí týmu, který vyrábí léky, které umožňují lidem žít kvalitnější život! Získejte zkušenosti s výrobním provozem a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


Asistent produktového manažera Říčany

Budete součásti pohodového týmu a nebude trvat dlouho, než u nás dostanete šanci se posunout v kariéře dále - třeba na pozici produktového managera zodpovědného za konkrétní produktové kategorie nebo značky.

Vedoucí směny v logistice Strančice

Požadujeme  Vůdčí schopnosti - přirozená autorita ( zkušenosti z vedení týmu )  Znalost skladových procesů a postupů  Ovládání...

Montážní Technik - nástup možný ihned! Praha

Požadujeme Znalost čtení výkresové dokumentace Manuální zručnost (broušení, zámecnické práce) Řidičský průkaz skupiny B Nabídka 30...

Zámečník - výborné mzdové a pracovní podmínky Rudná

Požadujeme Spolehlivost, pečlivost a týmového ducha Znalost čtení výkresové dokumentace Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič Licence na VZV vítána Dobrá...

Seřizovač / operátor- Roční bonus až 130 000 Kč! Praha

místo výkonu práce: Rudná u Prahy pracovní doba: 3 směnný provoz ( Pondělí - Pátek ) Požadavky manuální zručnost praxe z výroby...

Automechanik/čka - Autoelektrikář/ka pro nákladní vozy

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti auto-moto, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Automechanik/čka - Autoelektrikář/ka pro nákladní vozy Staň se součástí týmu spolehlivé...