CZSKEN
Brigády
Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Operátor balící linky, mzda až 38.400 Kč

Získejte zkušenosti s výrobním provozem a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím, na pozici OPERÁTOR/KA BALÍCÍ LINKY v oblasti farmacie.


Operátor/ka farmaceutické výroby (až 33 000 Kč) PRAHA

Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme spolehlivé operátory/ky výroby do třísměnného provozu. Je na Vás spolehnutí, máte bystrý úsudek a šikovné ruce? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!!


Operátor navažovny léků

Pro výrobní závod v Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK.


SEŘIZOVAČ - MECHANIK

Nastavování / seřizování / montáž a údržba stroje Vám nedělá problém? Jste manuálně zručný a umíte si připravit linku předtím než se rozběhne? Láká Vás čisté a plně klimatizované prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač / mechanik výrobních linek ve farmacii (nepřetržitý provoz).


Automechanik/čka - Autoelektrikář/ka pro nákladní vozy

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti auto-moto, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Automechanik/čka - Autoelektrikář/ka pro nákladní vozy Staň se součástí týmu spolehlivé...