CZSKEN
O nás
Řekli o nás

Řekli o nás

„Se společností Pro-Temp spol. s.r.o. spolupracujeme v oblasti náboru zaměstnanců již déle, než 2 roky.

Služby této společnosti hodnotíme velice pozitivně. Vždy jsme se setkali s příjemným a profesionálním přístupem, vytypovaní kandidáti odpovídali požadovaným předpokladům jak po odborné, tak po osobní stránce. Ceníme si také vysoké míry flexibility a individuálního přístupu.

Věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat ke spokojenosti obou stran."

Ing. Ervín Dankovský, personální oddělení, Referent úseku personálních záležitostí, Nová Mosilana a.s.

 

„Spolupráci se společností Pro-Temp v oblasti náboru zaměstnanců jsme zahájili v roce 2015.  Spolupráce probíhá formou Outsourcingu náborů a to ve vzájemné symbióze s naší společností.

Oceňujeme vysoce flexibilní, profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců společnosti. Pro-Temp nám poskytuje velice důležitou zpětnou vazbu z pracovního trhu a jejich personální služby poskytují ve výborné kvalitě dle našich požadavků a představ. Naše kladné zkušenosti jsou předpokladem k dalšímu pokračování spolupráce.“

Ing. Jaromír Brokeš, ředitel Supply Chain, Ravensburger Karton s.r.o.

 

„Na společnost Pro-Temp spol. s.r.o. jsme se obrátili s požadavkem na vyhledání brigádníků na pozice manipulant, balič. Vzhledem k tomu, že naše požadavky z výroby se mění denně, očekáváme i rychlé reakce od spolupracující agentury. Setkali jsme se s velice flexibilním a profesionálním přístupem. Doporučení kandidáti byli dobře informovaní a odpovídali našim požadavkům.

Na základě této zkušenosti spolupracujeme se společností Pro-Temp již třetím rokem a věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i v dalších letech.“

Štěpán Hakl, Manažer lidských zdrojů, REDA a.s.

 

„Na začátku roku 2016 jsme hledali novou agenturu pro rozšíření spolupráce v oblasti přidělení zaměstnanců do našeho brněnského závodu pro výrobu solárních panelů. Na současném trhu práce je velice těžké najít spolehlivého obchodního partnera, který bude nejen naplňovat naše obchodní očekávání, ale bude také kvalitním zaměstnavatelem pro svoje pracovníky. Vsadili jsme na doporučující reference a vybrali agenturu Pro-Temp. Po prvním roce hodnotíme naši spolupráci jako velmi korektní a přínosnou pro naši společnost“.

Leona Buchtová, HR & Site Service Manager, AU Optronics (Czech) s.r.o.

 

„Spolupráce se společností Pro-Temp spol. s.r.o. je vždy na vysoké profesionální úrovni, s panem Giraškem i jeho kolegy se výborně spolupracuje, vždy se snaží porozumět potřebám společnosti a vyhovět jim. Mohu tuto společnost plně doporučit ke spolupráci. Děkuji za dosavadní přístup i úspěšné plnění při obsazování mnoha pozic operátorů.“

Lenka Pospíchalová, MBA, Department Manager HR CZ, Orifarm Supply s.r.o.


“S agenturou Pro-Temp spolupracujeme již od roku 2015. To, co je na Pro-Tempu skvělé, je jejich profesionalita, flexibilita a nadstandardní prozákaznický přístup. 

Pro-Temp patří mezi naše nejspolehlivější partnery, které v rámci našeho růstu oslovujeme jak na Temporary, tak Permanent pozice. Osobně se mi spolupráce velmi zamlouvá.”

Ondřej Rak, HR Manager, Yusen Logistics (Czech) s.r.o.