CZSKEN
Pracovní nabídky
Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

SKLADNÍK VE FARMACII

Chcete získat či máte zkušenosti ze skladu? Kontrola kompletnosti, manipulace s materiálem, práce v týmu a mnoho dalších činností by Vás bavila? Pak hledáme právě Vás na pozici SKLADNÍK VE FARMACII.


MANIPULANT ÚDRŽBY BALÍCÍCH LINEK

Pro našeho významného klienta, výrobní farmaceutickou společnost se závodem v Praze 10, hledáme vhodného uchazeče na pozici MANIPULANT ÚDRŽBY BALÍCÍCH LINEK. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím!


SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK.


SEŘIZOVAČ - MECHANIK VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Nastavování / seřizování / montáž a údržba stroje Vám nedělá problém? Jste manuálně zručný a umíte si připravit linku předtím než se rozběhne? Láká Vás čisté a plně klimatizované prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač / mechanik výrobních linek ve farmacii (nepřetržitý provoz).


Operátor balící linky - mzda až 38.400 Kč

Získejte zkušenosti s výrobním provozem a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím, na pozici OPERÁTOR/KA BALÍCÍ LINKY v oblasti farmacie.


Technik průmyslového chlazení

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik průmyslového chlazení


Elektromontér

Pro našeho klienta hledáme ELEKTROMONTÉRA do přátelského kolektivu, který se skládá převážně z elektromontérů, techniků a oddělení projekce.


Operátor navažovny léků

Pro výrobní závod v Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


Manipulant ve farmaceutické výrobě

Pro výrobní závod na Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím!


Operátor/ka farmaceutické výroby (až 33 000 Kč) PRAHA

Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme spolehlivé operátory/ky výroby do třísměnného provozu. Je na Vás spolehnutí, máte bystrý úsudek a šikovné ruce? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!!


BRIGÁDA - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK.


Montér optických kabelů

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici MONTÉR OPTICKÝCH KABELŮ.


BRIGÁDA - KOMPLETACE ZDRAVOTNICKÝCH POMŮCEK - IHNED

Pro našeho klienta hledáme brigádníky na MANUÁLNÍ KOMPLETACI ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB.


Brigáda - SVÁŘEČ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: SVÁŘEČ


BRIGÁDA - ELEKTRIKÁŘ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ


Projektový Manager Recruitment & Temporary

  Zajímá Vás práce s lidmi a personalistika? Myslíte si, že máte dobré komunikační schopnosti? Chcete pomáhat najít lidem práci a svým zákazníkům kvalitní zaměstnance? Rádi byste...

KONTROLOR/KA KVALITY

Pro našeho významného klienta, který je součástí nadnárodního koncernu, působícího v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici


Skladník/Skladnice na dlouhodobou brigádu

Pro našeho významného klienta, vedoucí firmu v oblasti distribuce stomatologických potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladový manipulant/manipulantka. 


Manipulant ve výrobě léků ( Farmacie - Praha)

Chcete své dovednosti dále rozvíjet a díky časové flexibilitě se dokážete přizpůsobit třísměnnému či nepřetržitému provozu? Pak práce u nás je ta správná volba! Přijďte k nám a staňte se součástí týmu, který vyrábí léky, které umožňují lidem žít kvalitnější život! Získejte zkušenosti s výrobním provozem a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


Lakýrník

Nabízíme zaměstnání v mladé dynamické společnosti na pozici lakýrníka - mokré lakování. Jedná se o lakování kovových svařenců, konstrukcí, odlitků apod.