CZSKEN
Brigády
Středočeský kraj

Středočeský kraj

OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ

Pro našeho klienta, významnou společnost ve světě automobilového průmyslu, hledáme šikovného uchazeče.


ZÁSOBOVAČ LOGISTIK/SKLADOVÝ MANIPULANT (s VZV)

Pro našeho významného klienta, výrobce interiérové elektroniky a palivových systémů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky do výroby. 


VÝROBNÍ OPERÁTOR - nástup možný IHNED

Pro našeho významného klienta, výrobce interiérové elektroniky a palivových systémů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky do výroby. 


PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pro našeho stálého klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Provozní elektrikář na hlavní pracovní poměr za výborných mzdových podmínek.


Operátor/ka výroby, Rudná u Prahy, roční bonus až 130 000 Kč

Místo výkonu práce: Rudná u Prahy Pracovní doba: 3 směnný provoz (po - pá) Vaší náplní práce bude: Obsluha výrobní linky (práce v...

Operátor/ka výroby Rudná (HPP, roční bonus 130.000 Kč)

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor/ka výroby. 


Skladník/Skladnice s VZV (ROČNÍ BONUSY AŽ 130 000 Kč)

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty s možností nástupu IHNED na pozici:


Dělník/ce - konzervář/ka

Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici dělník/ce - konzervář/ka.


SKLADNÍK/MANIPULANT SKLADU

Pro našeho významného klienta, výrobce interiérové elektroniky a palivových systémů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky do výroby.


CELNÍ DEKLARANT

Pro našeho dlouhodobě úspěšného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici: CELNÍ DEKLARANT.


ZÁMEČNÍK

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené posily do výrobního týmu v Rudné u Prahy. Jedná se o zajímavou příležitost pro spolehlivého a flexibilního člověka s možností pracovat v mezinárodní společnosti s předními produkty na trhu.


ELEKTRIKÁŘ

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného uchazeče do výrobního týmu v Rudné u Prahy.
Jedná se o zajímavou příležitost pro spolehlivého a flexibilního člověka s možností pracovat v mezinárodní společnosti s předními produkty na trhu.


SERVISNÍ TECHNIK

Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného uchazeče do výrobního týmu v Rudné u Prahy na pozici SERVISNÍ TECHNIK. Jedná se o zajímavou příležitost pro spolehlivého a flexibilního člověka s možností pracovat v mezinárodní společnosti s předními produkty na trhu.


SKLADNÍK - PŘÍJEM ZBOŽÍ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče do výrobního týmu v Rudné u Prahy na pozici SKLADNÍK - PŘÍJEM ZBOŽÍ. Jedná se o zajímavou příležitost pro spolehlivého a flexibilního člověka s možností pracovat v mezinárodní společnosti s předními produkty na trhu.


OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ TECHNOLOGIE.


SKLADNÍK V EXPEDIČNÍM MRAZÍRENSKÉM SKLADU

Pro našeho klienta, mezinárodní potravinářskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici SKLADNÍK V EXPEDIČNÍM MRAZÍRENSKÉM SKLADU.


Promotér

Pro našeho významného klienta, výrobce a distributora prémiových úklidových prostředků, pomocníků do kuchyně, na sušení a žehlení, hledá komunikativní promotérku / promotéra pro prezentaci svých výrobků. 


Skladový administrátor

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici SKLADOVÝ ADMINISTRÁTOR.


Skladník/ picker ve skladu

Pro našeho významného klienta, který je v Česku potravinářskou jedničkou v oblasti chlazených a trvanlivých potravin hledáme kandidáty do třísměnného provozu na pozici Skladník/ picker ve skladu.