CZSKEN
Brigády
Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

SKLADOVÝ MANIPULANT - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA

Pro našeho významného klienta, vedoucí firmu v oblasti distribuce stomatologických potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT.


KONTROLOR/KA KVALITY

Pro našeho významného klienta, který je součástí nadnárodního koncernu, působícího v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici


Brigáda - montážní dělník

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK


Operátor balící linky - mzda až 38.400 Kč

Získejte zkušenosti s výrobním provozem a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím, na pozici OPERÁTOR/KA BALÍCÍ LINKY v oblasti farmacie.


Operátor/ka farmaceutické výroby (až 33 000 Kč) PRAHA

Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme spolehlivé operátory/ky výroby do třísměnného provozu. Je na Vás spolehnutí, máte bystrý úsudek a šikovné ruce? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!!


Brigáda - SVÁŘEČ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: SVÁŘEČ


BRIGÁDA - ELEKTRIKÁŘ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ


BRIGÁDA - KOMPLETACE ZDRAVOTNICKÝCH POMŮCEK - IHNED

Pro našeho klienta hledáme brigádníky na MANUÁLNÍ KOMPLETACI ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB.


Montér optických kabelů

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici MONTÉR OPTICKÝCH KABELŮ.


Manipulant ve farmaceutické výrobě

Pro výrobní závod na Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím!


Operátor navažovny léků

Pro výrobní závod v Praze 10 hledáme šikovného kandidáta, který se nebojí změn a díky své časové flexibilitě preferuje práci ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.


Elektromontér

Pro našeho klienta hledáme ELEKTROMONTÉRA do přátelského kolektivu, který se skládá převážně z elektromontérů, techniků a oddělení projekce.


Technik průmyslového chlazení

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik průmyslového chlazení


MANIPULANT ÚDRŽBY BALÍCÍCH LINEK

Pro našeho významného klienta, výrobní farmaceutickou společnost se závodem v Praze 10, hledáme vhodného uchazeče na pozici MANIPULANT ÚDRŽBY BALÍCÍCH LINEK. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím!


SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK.


SEŘIZOVAČ - MECHANIK VÝROBNÍCH LINEK VE FARMACII

Nastavování / seřizování / montáž a údržba stroje Vám nedělá problém? Jste manuálně zručný a umíte si připravit linku předtím než se rozběhne? Láká Vás čisté a plně klimatizované prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač / mechanik výrobních linek ve farmacii (nepřetržitý provoz).